Březen 2011

O....jako..Obezita

26. března 2011 v 12:33 | Klára |  moje (nezajímavý) úvahy
Obezita v mém věku velmi řešené téma a popravdě myslím, že to bude jenom horší. Někdo obézní lidi odsuzuje (nechápu, každej ať se stará sám o sebe). Záleží jen na tom, jak vy chcete vypadat. Pokud máte trošku bříško a vám to nevadí a vyhovuje vám to tak, holkám okolo to může bejt šumák. Řešit keci typu "budou to dvojčata", nebo "v kolikátým jseš měsíci", můžete úplně vypustit, ten kdo vám tohle řekne, sice nemá bříško, ale bohužel taky mozek. Pokud víš, že vypadáš asi takhle.......................
Obezita_185x122.jpg
obezita
....a jestli ti váha ukazuje podobně děsivé číslo...
Obezita a nádory
Určitě víš, že s tím musíš něco dělat. Rozhodně to neřeš tím, že budeš zůstávat doma, protože se stydíš. Vyraž si na pořádnou túru a sportuj. Rozhodně to chce trpělivost, pět kilo neschodíš přes noc, ale pokud budeš cvičit poctivě, výsledek se dostaví a ty zase budeš moc být pyšná na svou postavu. Dobré je najít si aktivitu, která tě bude skutečně bavit.
...zumba.......(miluju) XD.........
..........běh....................
Pokud se pouštíš do boje s obezitou přeju hodně štěstí! XD

SEBEPOŠKOZOVÁNÍ ............au!!!

26. března 2011 v 11:20 | Klary |  moje (nezajímavý) úvahy
AAAAUuuuuuuu..tak tohle teda ne!! Tak tohle není hezký a dokazuje to jen to, že dotyčná osoba není v pořádku. Pokud trpíš potřebou ubližovat si a víš, že sama od sebe s tím nepřestaneš, vyhledej pomoc, nebo se s tím někomu svěř. Sebepoškozování je problém zejména nás holek, je to tím, že kluci jsou mnohem méně náchylní ke stresu a depresem.
Takže řezat se ,protože tě opustil kluk je hloupost. Jediný co tím dokážeš je to, že jsi slabá. Dokaž, že jsi silná tím, že to ustojíš a hodíš to za hlavu. Klukům se nelíbí holky, které smutní a mají depresivní nálady. Když uvidí, jak si se s tím vyrovnala a přímo záříš, bude možná ještě litovat toho, že tě odkopnul.
To že to nevyšlo, znamená, že on pro tebe není ten pravý. Doufám, že se nenajde holka, která se řeže, jen proto, že to dělá její karádka!!! Snažit se zapadnout, tímto způsobem je ubohé! Jestli je tvoje kámoška happy protože si do měsíce upustí litránek krve, jsem si jistá, že moc dlouho šťastná nebude.
Nevím kolik procent tvoří sadisti v Čr, tak typuju, že jizvy nikoho nepřitahují! Kdybych já potkala kluka, kterej má na zapěstí jizvy, asi bych na něj měla hned jiný názor. Prostě se neřezejte, problémy jsou řešit jinak!!!!

TREST SMRTI.....ano!!!!!

22. března 2011 v 18:33 | Klára |  moje (nezajímavý) úvahy
Ano osobně podporuji trest smrti a myslím, že nejsem jediná. myslím si totiž, že jenom strach ze smrti člověka opravdu donutí zamyslet se nad tím co hodlají udělat. Pokud si myslíte, že člověk který znásilní malé dítě a následně na toho zavraždí, má právo na život, asi se mnou nesouhlasíte. Jistě aktuální je případ Anny Janatkové, jejíž údajný vrah je již dopaden, ale momentálně je v nemocnici, protože doktoři bojují o jeho život, poté co se pokusil spáchat sebevraždu oběšením.
Proč by se neviný člověk poušel o sebevraždu?........To není logické!
Jako lidská zrůda byl taky označen slovák, který u nás unesl chlapce, znásilnil ho, a pak zabil. Doživotí?!!! Tenhle magor si dožije život v relativním pohodlí Českých ši Slovenských věznic, kde má téměř všechno kromě malých dětí, které by mohl prznit.
A ano takovým lidem nepřeju nic jiného než bolestivou smrt! A vy???

"E".....neboli EXTÁZE

19. března 2011 v 20:05 | Klára |  DROGY
Extáze, takzvaná párty droga. Bežně funguje, tak že tlumí varovné signály z mozku, takže pokud jste někde na pařbě a kalíte, mozek by vám vydal signál, že už nemůžete, ale extáze tyto signály tlumí, takže to končí svalovím vypětím...přehřátím organizmu, strátou vědomí, nebo smrtí. Dlouhodobá užívání způsobuje otupělost, náhlé změny nálad, deprese, chvění či škubání. Tak eště pár stálých následků.............
  • Degenerace nervových svazků a zakončení
  • Deprese, úzkost, ztráta paměti
  • Selhání ledvin
  • Krvácení a výrony
  • Psychóza
  • Smrt
  • Kardiovaskulární selhání
  • Křeče
...........vypadají nevině.......jak dětský bombony..
Ilustrační foto.
..........může to bejt jízda...............
............ale nakonec taky nemusí............

Až se s kamarádama sjedete někde na pařbě a s jedním z vás to tam sekne a už se neprobere, nejen že to praskne na vás všechny, ale příjdeš o kamaráda, jen protože jste se chtěli bavit.

"H"....neboli HEROIN

18. března 2011 v 21:52 | Klára |  DROGY
Heroin neboli "háčko", známe ho všichni. Možná znáte i lidi, ze kterých herák udělal trosky. Jen ve stručnosti je to silně návyková látka, přičemž návyk vzniká již po první nebo po druhé dávce. Užívání, držení a prodej drogy je samozřejmě nelegální. Tato droga je nejčastěji užívána nitrožilně, i proto je tak nebezpečná, jelikož se ihned dostane do krevního oběhu.
Co s vámi udělá 6 let na heroinu
Drogový dýleři nejsou lidé, kterým by záleželo na tom, jak vám bude, až si šlehnete, je mu jedno, jestli to přežijete.Chce svůj matroš prodat co nejlíp, co nejdráž. Čistý "háčko" namíchá prvním, co mu přijde pod ruku. "první dávku máš zadarmo, jestli budeš chtít přiď zítra zase". Je nutno si uvědomit, že dýler není váš přítel ze školy, první dávku nedostanete zadarmo, proto že by mu na vás záleželo, nebo proto že jste mu sympatický. Ne! Je to tím, že on si je prakticky jistý tím, že přídete zase, protože to je fakt úlet..........
co-s-vami-udela-6-let-na-heroinu-02co-s-vami-udela-6-let-na-heroinu-06
.........šest let na heráku.......
heroinheroin
...................trvalé následky.........

No a potom budete chodit pořád, a to protože prostě musíte. Vaše dávka bude čím dál draší, možná protože váš dýler zneužívá vaší závislosti, nebo si navyšujete dávku, protože ta na které jste začínali už vás neuvádí do těch krásných euforii jako dřív.
Má to jen několik reálných konců. Smrt na předávkování, následky užívání drogy, onemocnění žloutenkou, AIDS apd...vyléčit se sen většiny závislých, ale kdo to zvládne.
heroin
Myslím, že je to tím, že si člověk myslí, že může drogu nebo svou závislost ovládnout, ale to nejde...................
Heroin prý člověka ohrožuje méně než alkohol.


VESUV=VRAH

17. března 2011 v 21:52 | Klary |  SOPKY
Vesuv se stal jednou z nejzná mějších stále činných sopek světa, poté co pohřbila prosnulé město Pompeje a spolu s nimi Herculaneum a Stabie. Vesuv leží v Itálii v Neapolském zálivu. Za posledních 17 tisíc let bylo zaznamenáno 8 velký erupci, přičemž ta v roce 79 byla osudná pro Pompeje. Sopky jako je Vesuv vybuchují jednou za 2 000 let.
Sopka Vesuv v celé své kráse....dosahuje výšky 1 280 m..................
Pompeje.............nebo spíše to co z nich zbylo...

FOBIE

16. března 2011 v 19:35 | Klary |  moje (nezajímavý) úvahy
Fobii je opravdu spousta, člověk se až diví čeho všeho se lidé bojí. Tak vám tady vypíšu ty, o kterých si myslím že jsou zajímavé.....XD

ALEKTOROFOBIE-strach ze slepic.....
slepice
ERITRIFOBIE-strach z červenání se...
náhled obrázku
MELOFOBIE-strach hudby....
Sluch (Foto:sxc.)
REKTOFOBIE-strach z onemocnění konečníku.....
APITOFOBIE-strachz včel.............
Včela.
CIBOFOBIE-strach z jídla.........(tím netrpim)....
Ilustrační: jídlo
FOBOFOBIE-strach ze strachu........
CHROMOFOBIE-strach z barev.........
..............................A čeho se bojíte vy?????? XD....

KOUŘENÍ=FRAJEŘINA....asi těžko!!!

15. března 2011 v 19:03 | Klára |  moje (nezajímavý) úvahy
Nechci odsuzovat lidi, kteří kouří (nezdravě) už spousty let a upřímě toho litují. Takových lidí je mi líto. Ten boj když se snaží přestat, jsou nervozní, nesoustředí se a nakonec svůj boj za zdravějším životním stylem vzdají. Ale nejde mi do hlavy co na tom ty pošahaný puberťáci vidí. Myslím, že prostě nechtěj trhat partu, nebo možná chtějí být něčím zvláštní, chtějí se blýsknout před kamarády před klukem. Nebo se prostě rozhodli žít pro rebelii, ale pokud kouříte, měli byste si uvědomit, že vás rodiče věčně sponzorovat nebudou, ale pokud jsou vám ty stovky utracených peněz za cigára fuk tak prosim.
Ilustrační fotoA co se líbání týče....Kdo z vás by se chtěl líbat s někým, kdo chutná jako by právě sežral plnej popelník vajglů ? Nevim jak vás, ale mě to zrovna neláká. Nemluvě o tom, že z kouře načichne všechno oblečení a dotyčnej smrdí, jako by vyběh z hořícího baráku.
A pokud je vám sympatická rakovina plic, jazyka.....a podobný hnusy, klidně si kuřte, ale tak aby jsme ten nechutnej kouř nemuseli dýchat my nekuřaci. Když nejste natolik zodpovědní, abyste řekli cigaretám ne, buďte ohleduplní!!

Pusiny XD..........=*

15. března 2011 v 18:16 | Klary |  Pár obrázků
A teď něco roztomilýho!!

ANOREXIE

14. března 2011 v 15:50 | Klary |  moje (nezajímavý) úvahy
Rozhodla jsem se sem napsat o tomhle tématu, protože si myslím, že je to řešené a stále aktuální. Nikdy jsem na nechuť k jídlu nerpěla, (jsem pravý opak). Nemám sice vypracované tělo, ale hubená jsem, takže přesně nevím, jak se k tomu člověk dostane, ale pokud jste už jako já navštívili www.idealni.cz a přečetli jste si nějaký příběhy (jsou jich tam haldy), možná trochu tušite. Většina příběhů začíná tím, že ty holky měly pár kilo navíc......bože, všichni nemůžou být stejný, a navíc spoustě kluků se líbí když má holku za co chytit. A pokud jste se rozhodli zhubnout zaručeně nejlepší je jíst 4-5 deně, menší porce a hlavně pravidelně, proložit to pravidelným pohybem. Není třeba se do ničeho nutit, určitě se najde nějaký sport, který vás bude bavit.

Hádám že takhle nikdo z vás vypadat nechce. Nenechte se hecovat od rodičů a nebo od kluků. Nepouštějte se do drastických diet a jestli máte pocit, že jste nemocní a vaše tělo se vám vymiká z rukou, nebojte se vyhledat pomoc!!!!


Pokud vidíš, že tvá kamarádka trpí mentální anorexii, měla bys si s ní o tom promluvit a pokud to nepomůže, můžeš o tom promluvit s jejími rodiči, pokud jsou chápaví.

vtipy o blondýnách

13. března 2011 v 17:55 | Klary |  Vtipy
Blondýnka si stěžuje doktorovi, že ji svědí celé tělo. Doktor se na ni podívá a zeptá se: "Paní, říká vám něco slovo sprcha?"
"Ano, říká," odvětí usvěděná pacientka. "Ale to pomůže nejvýš na týden!"

Baví se dvě blondýnky: "Víš, že je tvůj muž homosexuál?"
"Ne, ten lhář! A mně tvrdil, že je na chlapy!"

Jak zabavíte blondýnku na celý den?
1) Postavíte ji do kruhové místnosti a řeknete jí, aby si stoupla do rohu.
2) Napíšete na obě strany papíru: "Prosím, otoč."
3) Nakreslíte na zem čáru a řeknete, aby ji podlezla.

Proč je užitečné mít v autě blondýnku?
Můžete parkovat na místě pro postižené.

Slyšeli jste už o tom blonďatém kojotovi?
Chytl se do pasti, překousl si tři nohy a byl pořád chycenej.

Co vypráví ženským blondýnka, když se hrabe v kufru u auta a spadne na ni kapota?
"Představte si, holky, moje auto se mě pokusilo sežrat!"

Proč nosí blondýnka v dešti lodičky?
Aby se neutopila.

Proč blondýnky otvírají mléko už v obchodě?
Je na něm napsáno "Zde otevřít".

Co je blondýnka mezi dvěma chlapy?
Díra ve vědomosti.

Ps: proti blondýnám nic nemám!! :-)

smutný fotky

13. března 2011 v 9:26 | Klary |  Černobyl

OČI

12. března 2011 v 20:22 | Klára |  Pár obrázků
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek


info o tsunami

12. března 2011 v 19:21 | Klára |  Tsunami
Během několika minut stoupne hladina moře až o desítky metrů a po několika minutách voda zase opadne. V některých místech se díky špatnému odtoku může udržet i delší dobu. Ohromné množství proudící vody páchá rozsáhlé škody.
Tsunami (nebo též cunami; z japonského 津波 znamenajícího vlna v přístavu) je jedna nebo několik po sobě jdoucích vln na hladině moře, které vznikají při silném zemětřesení pod hladinou moře, podmořském sesuvu nebo dopadu meteoritu do moře nebo jeho blízkosti. Místo tsunami je někdy nesprávně používán termín přílivová vlna, ale z vědeckého pohledu se jedná o různé děje.
Existují důkazy, že se mohou také vyskytnout megatsunami způsobené například zřícením ostrova do oceánu.
Jiné vlny příbuzné k tsunami jsou podvodní vlny. Zemětřesení obvykle způsobují jak tsunami, tak podvodní vlny. Byl dokonce pozorován i vznik podvodních vln způsobených tsunami.

Fota

12. března 2011 v 19:05 | Klára |  Tsunami
tsunami.jpgTsunamiPhoto d'une vague de tsunamitsunamitsunami

info o tornádech

12. března 2011 v 18:41 | Klára |  TORNÁDA

Co to vlastně je tornádo?

Tornádo je silně rotující vír (se zhruba vertikální osou), vyskytující se pod spodní základnou konvektivních bouří, který se během své existence alespoň jednou dotkne zemského povrchu a je dostatečně silný, aby na něm mohl způsobit hmotné škody.
Většinou je menších horizontálních rozměrů (řádově desítky až stovky metrů), kratší doby života (desítky sekund až desítky minut), ale výrazně silnější intenzity. Tornáda zpravidla působí značné lokální škody,vyvíjejí se téměř neočekávaně a výstraha před nimi bývá možná jen několik minut

Vzhled tornáda

Tornádo se nejčastěji jeví jako silně rotující "chobot" či "sloup", visící ze spodní základny konvektivní bouře. Rotace je v naprosté většině případů cyklonální (při pohledu ze zemského povrchu na severní polokouli zleva doprava).

Schéma tornáda:

1 - spodní základna oblačnosti bouře
2 - pomalu rotující wall-cloud
3 - rychle rotující vlastní tornádo
4 - kondenzační chobot (nebo nálevka)
5 - prach a trosky, vířící nad zemským povrchem

Mezi tornáda lze zpravidla zařadit i obdobné jevy nad mořem, označované v češtině jako vodní sloup nebo vodní smršť.

pár foteček

12. března 2011 v 18:39 | Klára |  TORNÁDA
TornádoTornádoJméno:Jméno: pohled od rybníkuJméno:Jméno:Jméno:

vtipy o alkoholu

12. března 2011 v 12:16 | Klára |  Vtipy
Jdou dva opili proti sobe a jeden rika:
``Muzu mezi vama projit?``
``Ano, ale po jednom!``

Opilec se vraci ze silvestrovske zabavy:
``Prosim vas, jak se dostanu na nadrazi?``
``To musite jit stale rovne...``
``A sakra! Tak to se na nadrazi dneska nedostanu!``

Vite, kdy jste maximalne opili?
Kdyz nezvladate bez cizi pomoci lezet na zemi.

Prijde kovboj do saloonu a poruci si:
``Nejakej silnej chlast!``
Hospodsky mu nalije...
``To je silnej chlast? Vzdyt je to sama voda``, rekne kovboj a piti chrstne
na zem.
Hospodskej vezme 100% spiritus a nalije kovbojovi. Tomu se to zase nezda dost
silne a vyleje obsah na zem. Hospodskyho to nastve a kovbojovi nalije kyselinu
sirovou.
``No vidite, to je konecne piti``, pochvali ho kovboj a odejde.
Za okamzik vbehne zpatky a zarve:
``Co to bylo za chlast? Vyjdu ven, plivnu na kone a zbyly z neho jen podkovy!``

Manželka mlátí opilého manžela a křičí: ``Tak budeš ještě pít, nebo tě mám dál fackovat?``
``No tak když tolik naléháš, tak mi nalej!``

Nedávno bylo zjištěno, že pivo obsahuje stopová množství ženských hormonů. Tato hypotéza byla dokázána tím, že vědci dali stovce mužů vypít po 12 půlritrech. Poté zjistili, že všichni účastníci pokusu (celých 100%) :
1. ztloustli
2. nadměrně mluvili, pričemž jejich řeč nedávala smysl
3. začali být přemrštěně citliví na chovaní ostatních vůči nim
4. neuměli řídit auto
5. odmítali se omluvit, když nebyli v právu.

Pozdě večer: Maminko, maminko, tatínek je zase opilý? A jaks to, dceruško, poznala? Je v koupelně a holí zrcadlo...

Četl jsi o škodlivosti alkoholu? Ano. A přestal jsi pít? Ne, číst.

Kreslené vtipy

12. března 2011 v 12:05 | Klára |  Vtipy
kreslený vtipTak to ať porodím ježkaPravdivý vývoj člověkaJak je to s láskouZaspal jsi !!!Je to zbytečný, jsme v ...JacksonPes a prase o počasíŘekl jsem tu šílenouIdentifikace mrtvého

Fotky z hororů

11. března 2011 v 23:47 | Klára |  Horory
Moje sestra vlkodlak 2 (Ginger Snaps: Unleashed)Moje sestra vlkodlak 2 (Ginger Snaps: Unleashed)
Bild 1 zu The Descent

Výbuch Černobylu

11. března 2011 v 23:18 | Klára |  Černobyl
26. dubna 1986 došlo v jaderné elektrárně Černobyl, nacházející se na území dnešní Ukrajiny, k fatální havárii. U jednoho ze čtyř reaktorů nastala exploze, která si podle oficiálních údajů bezprostředně vyžádala 31 mrtvých a 145 ozářených. Po havárii bylo evakuováno nejméně 100 tisíc lidí a zamořeno 415 obcí.

Bioroboti na střeše černobylské jaderné elektrárny vyhazují rukama zbytky grafitových tyčí
Čtvrtý blok černobylské elektrárny po výbuchu.
Černobylský mrak. Červená barva ukazuje na rozsah radioaktivního mraku dne 27. dubna, krátce po havárii. Modrá barva ukazuje, jak do 6. května došlo k jeho celosvětovému rozšíření. Proměnlivé počasí, které nastávající dny po katastrofě následovalo, mělo za následek, že spad výrazně postihl Skandinávii, Baltické státy, Polsko, Českou republiku, jih Německa, Švýcarsko, severní Francii i Anglii.

zubožená zvířata

11. března 2011 v 22:59 | Klára |  tyraní zvířat
Týrání zvířat

Nebuďte bezohlední

11. března 2011 v 22:41 | Klára |  tyraní zvířat
Vím že každý den posloucháte řeči o tom jak máte být ohledupní ke svému okolí a taky hádam že vás to už dost nudí. Myslím si, ale že pokud jste milovníci zvířectva jako já, určitě vám není jedno, když víte že někdo ubližuje svému zvířeti. Takový lidé jsou podle mě bezcitné sadistické bestie. Co si o tom myslíte?


par vtipů prozasmání

10. března 2011 v 22:16 | Klára |  Vtipy
Odedávna se říkalo: Jaký pán, takový pes. V posledních letech to ale naši agresivní mazlíčkové začínají měnit: Jaký pes, takový pán (potrhaný, nebo zdravý).

Proč létají mouchy za světlem?
Aby s sebou nemusely tahat baterky.

Přijde kačena do baru a chce si objednat: "Máš pivo?"
Barman odpoví: "Kačenám nenalívám, vypadni!"
Kačena odejde, ale druhý den se vrátí a zase chce pivo. Barman: "Říkal jsem ti, že kačeny neobsluhujem, vypal!"
Kačena odejde a když přijde další den a chce znovu pivo, barman jí už vyhrožuje: "Jestli tady přijdeš ještě jednou, zastřelím tě!"
Kačena přijde i čtvrtý den a zeptá se barmana: "Máš pušku?"
Barman odpoví: "Ne!"
A kačena: "Tak v tom případě - můžu dostat pivo?"

je to: Má to IQ 120 a sedí to u televize?
Tři ženské koukající se na telenovelu

Víte, kdo je nejmoudřejší na světě?
No přeci zápalka. Taková malá hlavička a jak jí to pálí.

Co je to - černé, bílé, černé, bílé?
Jeptiška válí sudy.

Co je nejnesmyslnější bitka?
Když se dva holohlaví perou o hřeben.

Co je vrchol obezity?
Když ležíš na pláži, přiběhnou ochránci přírody a začnou tě tahat zpátky do moře!

Potká babka mladého fešáka: "Když se se mnou pomiluješ, dám ti mobil."
Mladík zapřemýšlí, ale nakonec souhlasí a s babkou se pomiluje.
"No tak, babko, teď ten mobil..."
"Tak si, chlapče, piš - 605 091..."

Přijde bába k doktorovi s prostřeleným kolenem. Doktor na ni: "Co se vám to stalo?"
"Ále, chtěla jsem spáchat sebevraždu."
"A proč jste se teda střelila do kolena?"
"Manžel mi poradil, že se mám střelit dva cenťáky pod bradavku."


fotky duchů

10. března 2011 v 19:14 | Klára

další (strašidelný přiběhy)

10. března 2011 v 18:58 | Klára |  Horory
Mě a mé kamarádce se stalo to že byl první den letních prázdnin a mi sli po objedě ven na takové naše misto říkáme tomu oříky protože tam rostou když jsme si sedli na takovou divnou kamenovou sedaču tzačali jsme slišet něké zvuky broušeni nožu a jakoby bouchali sekerama do stromu od te doby se nám to deje když jsem šli radši od tamtud tak tak jsem dostala chlad do zat a bára na mě otoč se když jsem se otočila a byli tam divné stopi ktere tam nebyly šli jsme dál od ty doby se to děje futr hlavně v noci už je to 2 roky a nepřestalo to v léte je to ještě horší jsme zvdaví jaky to bu letos.

Jednou když jsem si hrál s "Bajoniklama" slyšel jsem jak z naší koupelny vycházejí divné zvuky. Nebylo to poprvé a já jsem si už myslel že v našem domě někdo je. Ovšem desetiletému zase dospělí nevěří jak to je vždycky! Do hlavy si berou jen bla, bla, bla! Bylo to asi rok co se zvuky ozývali a já jsem myslel neustále jen na to. Měl jsem strach ale rychle jsem na strach zapomněl protože jsme měli jet na dva týdny do Egypta a já myslel jen a jen na to že pojedeme na dovolenou. Po čtrnácti dnech jsem byl rád že jedu domů ale zase když jsme nastoupili do auta myslel jsem na zvuky ozývající se z koupelny. Utíkal jsem po schodech do mého pokojíčku a když jsem přišel (Sice nic nezmizelo ale je to tak) byly u mě cizí stopy. Potom když jsem šel spát lehnul jsem si a byli v mém pokoji divné stíny. Možná od vojáčku nebo od policajtů a taky je možné že jsou to stíny toho kdo u mě chodil. Že u mě v pokoji někdo byl vím každopádně protože jsem stopy ukázal mamince a ta řekla že tentokrát mluvím pravdu. Tento příběh se mi doopravdy stal. Nekecám! A nebo to byl jen ubohý žert ale jestli ano tak ne vtipný!

Moje láska horory

10. března 2011 v 18:55 | Klára |  Horory
Ahoj,chtěla bych se s vámi podělit o můj příběh stlo se to v jedné malé vesničce u Ostravy. Promin těžko se mi o tom mluví ale začnu.Šla jsem s mojí kamarádkou ven bylo docela hezky napadlo nás jít do lesa došla jsem pro ní zdálo se mi že je nějaká zkleslá ptala jsems e jí co jí je odpověděla mi že jí zemřela babička.V tom jí vytriskly slzy amě také měla jsem její babičku ráda jako vlastní i teď se mi z toho chce brečet.Tak jsem vyrazila domů abych tu smutnou zprávu řekla rodičům po cestě lesíkem jsem za mnou uslyšela křupnutí větývky vylekalo mě to začala jsem utíkat zakopla jsem a zpadla na zem byl otočila jsem se nikdo tam nebyl vztala jsem oklepala jsem se a vyběhla z lesa pořád jsem v duchu myslela na babičku ale v tom mě někdo otočil a praštil mě upadla jsem naa zem vyděla jsem mojí kamarádku ůplně bílou a oči jí rudě žhnuli vytáhla nůž azařvala zabiju tě za to co si jí udělalanevědělajsem o co de snažila jsem se jí uklidnit ona se na mě vrhla a boofla mě do nohy shodila jsem jí e sebe a začala jsems eplazit od ní al edohnala mě a bodla mě do zad a kopla do hlavy omdlela jsem a nepoomatuji si co se dělo vzbudila jsems e na klinice prí nějaká stará žena zavolala na policii že jí někdo napadl uvedla dresu a zavěsila moje kamarádka se zbláznila a je na psychiatrické léčebně já si myslím že na tu linku zavolal duch její babučky jinak nevím.

prostě já

10. března 2011 v 18:44 | Klára |  O mě
Tak jen ve stručnosti. Táhne mi na patnác a bydlim v takovým zapadákově (prej městys) ve východních Čechách. Končím základku a vyrážim na střední (to je opruz). A ve svým volným čase nedělám nic exstra užitečnýho, tak budu psát tenhle blog. :D

PŘIVÍTÁNÍ

10. března 2011 v 18:32 | Klára
Vítejte na mým blogu (to je vážne otřepaný). Je můj úplně první, a taky se mi ho povedlo založit až na potřetí (a doufám že naposled). No doufám že aspoň někoho bude bavit to co tady budu psát.