KOUŘENÍ=FRAJEŘINA....asi těžko!!!

15. března 2011 v 19:03 | Klára |  moje (nezajímavý) úvahy
Nechci odsuzovat lidi, kteří kouří (nezdravě) už spousty let a upřímě toho litují. Takových lidí je mi líto. Ten boj když se snaží přestat, jsou nervozní, nesoustředí se a nakonec svůj boj za zdravějším životním stylem vzdají. Ale nejde mi do hlavy co na tom ty pošahaný puberťáci vidí. Myslím, že prostě nechtěj trhat partu, nebo možná chtějí být něčím zvláštní, chtějí se blýsknout před kamarády před klukem. Nebo se prostě rozhodli žít pro rebelii, ale pokud kouříte, měli byste si uvědomit, že vás rodiče věčně sponzorovat nebudou, ale pokud jsou vám ty stovky utracených peněz za cigára fuk tak prosim.
Ilustrační fotoA co se líbání týče....Kdo z vás by se chtěl líbat s někým, kdo chutná jako by právě sežral plnej popelník vajglů ? Nevim jak vás, ale mě to zrovna neláká. Nemluvě o tom, že z kouře načichne všechno oblečení a dotyčnej smrdí, jako by vyběh z hořícího baráku.
A pokud je vám sympatická rakovina plic, jazyka.....a podobný hnusy, klidně si kuřte, ale tak aby jsme ten nechutnej kouř nemuseli dýchat my nekuřaci. Když nejste natolik zodpovědní, abyste řekli cigaretám ne, buďte ohleduplní!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama