SEBEPOŠKOZOVÁNÍ ............au!!!

26. března 2011 v 11:20 | Klary |  moje (nezajímavý) úvahy
AAAAUuuuuuuu..tak tohle teda ne!! Tak tohle není hezký a dokazuje to jen to, že dotyčná osoba není v pořádku. Pokud trpíš potřebou ubližovat si a víš, že sama od sebe s tím nepřestaneš, vyhledej pomoc, nebo se s tím někomu svěř. Sebepoškozování je problém zejména nás holek, je to tím, že kluci jsou mnohem méně náchylní ke stresu a depresem.
Takže řezat se ,protože tě opustil kluk je hloupost. Jediný co tím dokážeš je to, že jsi slabá. Dokaž, že jsi silná tím, že to ustojíš a hodíš to za hlavu. Klukům se nelíbí holky, které smutní a mají depresivní nálady. Když uvidí, jak si se s tím vyrovnala a přímo záříš, bude možná ještě litovat toho, že tě odkopnul.
To že to nevyšlo, znamená, že on pro tebe není ten pravý. Doufám, že se nenajde holka, která se řeže, jen proto, že to dělá její karádka!!! Snažit se zapadnout, tímto způsobem je ubohé! Jestli je tvoje kámoška happy protože si do měsíce upustí litránek krve, jsem si jistá, že moc dlouho šťastná nebude.
Nevím kolik procent tvoří sadisti v Čr, tak typuju, že jizvy nikoho nepřitahují! Kdybych já potkala kluka, kterej má na zapěstí jizvy, asi bych na něj měla hned jiný názor. Prostě se neřezejte, problémy jsou řešit jinak!!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sammi Sammi | Web | 27. března 2011 v 13:58 | Reagovat

ještě ti tady chybí, že je to návikový nebo tak něco ...jinak hezkej článek :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama