Duben 2011

PIPKYSMUS??

13. dubna 2011 v 19:35 | Klára XD
Poslední dobou tahle nemoc nejspíš zmutovala a začala se šířit i vzduchem. Bože ta přetvářka, falešný úsměvy, barbie fotky, tak tohle mě spolehlivě sráží na kolena. Holky co můžou mít na každým prstě dva kluky a moc dobře to vědí a taky toho uměj moc dobře využívat. Holky co by si na sebe tepláky nevzaly ani na práci na zahradě. Holky co jsou za každý situace perfektní a svým sokyním dávaj kapky. Pár slovy pipky=trapky=slípy=šlapk..y! Zavřela bych je do jednoho baráku (ale pochybuju, že bych tak velkej barák našla), hodila bych tam granát a.....
..byl by klid!! U nás ve třídě máme takový opravdu nefalšovaný pipky dvě
úplně to stačí. No a taky máme ve třídě takovýho samce a toho si ty dvě střežej (nehorázně), jakmile promluví na jinou holku, ve vteřině jsou tam
a snažej se ho zaujmout a holku odštvat vražednýma pohledama, no asi nějakou takovou pipi znáte. Někdy se nad tím jak kolem něj trapčej zasměju, ale ve většině případů nemám slov...myslím, že takový kačeny není třeba dlouze řešit, takže končííííím.

Dny...kdy je ti pod PSA

13. dubna 2011 v 19:04 | Klary |  moje (nezajímavý) úvahy
Jo tak tohle známe asi všichni!! Nebo se pletu? Dnešek se vyvíjel celkem slibně, ale někdy mě zaskočí, jak se může všechno posra....t. Někdy mi příjde, že lidi kolem mě jsou strašně falešný. Někdy si to myslím i o naprostý většině!! Smutný!! Je fakt, že ve velký míře ovlivňuje člověk svoji náladu sám a i to, jak se zachová když ho někdo naser..e, je jen na něm! Bohužel kvůli své povaze zvládání takových situací není zrovna můj šálek kávy (kafe nepiju). XD XD XD
Nevím zda-li je to nějaká známka demnce, ale takovýhle obrázky mě uklidňujou, ale když se pak podívám z okna a vidím tohle...... rozhodně nejsem o moc šťastnější. Tak hodně štěstí těm co taky bojujou se špatnou náladou!! XD

PEDOfilie

12. dubna 2011 v 19:01 | Klary |  moje (nezajímavý) úvahy
Předpokládám, že se nenajde nikdo, kdo by nevěděl co to znamená. Taky hádám, že máte nějaký příběh kdy jste na takovýho člověka narazili i když to nemusel být přímo pedofil. Smutný je, že takových lidí přibývá! Lidí co chodí za odborníky a říkají, že mají čím dál častější nutkání postávat před školami a sledovat děti, plánovat únosy!
Strašné co?! Představte si kdyby se to stalo někomu vám blízkýmu, nejhůř bezbranýmu ďítěti.
Pokaždý když mi někdo říká, jaké má s tímhle zkušenosti, jde mi mráz po zádech a děsí mě to!
Jaký s tím máte zkušenosti? Setkali s něčím takovým?

Moje OkOlÍ

12. dubna 2011 v 18:42 | Klary |  moje (nezajímavý) úvahy
Nevím napadlo mě napsat o lidech kolem mě. rěším spoustu věcí kolem a kolem, ale zajímavý je zamyslet se nad lidma, se kterýma trávíte možná víc než s rodičema. Jo myslím spolužáky. Skladba naší třídy je zajímavá, dalo by se říct různobarevná. No o kom bych měla začít. Tak třeba o naší třídní děvce, tahle holka dala snad půlce klukům do okruhu třiceti kilometrů. Smutný!! Nechápu, jak takovýho vypatalnýho magora může chtít vůbec někdo šuka...Pak tady máme taky holku, která si vylepšuje prospěch, tím že dělá do našeho úchylnýho ředitele. Tak to taky nepochopim!!
Prostě nechápu holky co by kvůli známkám, šuka... starýho chlapa co má panděro jak těhotná ženská!!

ODPOUŠTĚNÍ

12. dubna 2011 v 18:17 | Klára XD |  moje (nezajímavý) úvahy
Jste ten typ lidí, kterým když někdo podrazí nohy, má to u vás běhěm chvíle vyžehlený, a nebo patříte mezi ty co na pamatujou a chvíli trvá než odpustíte. Pokud se řadíte do druhé skupiny, jste mí lidi. Jistě není trěba dělat z komára velblouda a urážet se kvůli každý blbosti, ale pokud na vás ušije takovou sviňárnu, která vás totálně rozhodí a máte jí ve dne v noci plnou hlavu, rozhodně to nemůžete jen tak hodit za zádada. Pokud nedáte dostatečně najevo, že si to k vám nemůže dovolit, věřte mi ve většině případů to udělá znova. To proto protože ví, že mu to projde, a nebo je prostě takový (dementní).
Absolutně mě točí, když vidím jak mí kamarádce někdo sere na hlavu a ona si to nechá líbit. Např. jedna holka ze třídy jí řekla vem mi bundu, ona ji vzala, řekla dej mi napít, ona jí dala napít, řekla otři mi boty, ona je otřela, NECHÁPU!!!!!!! Jak čokl, co nemá trochu sebeúcty.
Nenechte nikoho, aby vám sral na hlavu!!....a mějte se pěkně!! XD

100% SÁM SEBOU

1. dubna 2011 v 22:29 | Klára XD |  moje (nezajímavý) úvahy
Věřím, že každý člověk je sám o sobě veliká osobnost, ale spousta lidí podkopává své vlastní myšlení, názory, chování..atd..To je nehorázná blbost. Pokud si myslíte, že budete in, nebo lepší tím, že budete někoho kopírovat (napodobovat), upouštět od svých názorů jen proto, že většina má jiný názor. Věřte mi, že nebudete, budete jen další kopie někoho jiného. Nehledejte pro sebe přátele, kvůli kterým se budete muset měnit, hledejte přátele, kteří vás mají rádi takový jaký jste.
Znám blíže nejmenovanou osobu. Nikdy jsme si nerozuměli. Ona si myslí, že je střed vesmíru, přestože zdaleka není. Předtím se s ní dalo aspoň trochu normálně mluvit a škola jí celkem šla, ale pak se zabouchla (netušim po kolikátý, byla by dřina to počítat). Skráceně řečeno chytla se party, ožrala se s nima, posílala sprostý sms, aby udělala dojem na partu a teď se s ní nikdo nebaví. Doufám, že se tady nenajde někdo takovej.