ODPOUŠTĚNÍ

12. dubna 2011 v 18:17 | Klára XD |  moje (nezajímavý) úvahy
Jste ten typ lidí, kterým když někdo podrazí nohy, má to u vás běhěm chvíle vyžehlený, a nebo patříte mezi ty co na pamatujou a chvíli trvá než odpustíte. Pokud se řadíte do druhé skupiny, jste mí lidi. Jistě není trěba dělat z komára velblouda a urážet se kvůli každý blbosti, ale pokud na vás ušije takovou sviňárnu, která vás totálně rozhodí a máte jí ve dne v noci plnou hlavu, rozhodně to nemůžete jen tak hodit za zádada. Pokud nedáte dostatečně najevo, že si to k vám nemůže dovolit, věřte mi ve většině případů to udělá znova. To proto protože ví, že mu to projde, a nebo je prostě takový (dementní).
Absolutně mě točí, když vidím jak mí kamarádce někdo sere na hlavu a ona si to nechá líbit. Např. jedna holka ze třídy jí řekla vem mi bundu, ona ji vzala, řekla dej mi napít, ona jí dala napít, řekla otři mi boty, ona je otřela, NECHÁPU!!!!!!! Jak čokl, co nemá trochu sebeúcty.
Nenechte nikoho, aby vám sral na hlavu!!....a mějte se pěkně!! XD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tabby Tabby | Web | 15. dubna 2011 v 14:28 | Reagovat

odpustit musíš alespoň trochu, když se s tim člověkem vidíš každej den, je to delší dobu, ale jasně že to nejde jen tak hodit za hlavu... :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama